Steven Uyttersprot
Verantwoordelijke verzekeringen ondernemingen
steven@fidura.be
Jens Van De Walle
Verantwoordelijke Leven
jens@fidura.be
Kris Kesteleyn
Verantwoordelijke Kredieten
Kris.k@fidura.be
Kris Eeckhoudt
Verantwoordelijke verzekeringen gezinnen
Kris@fidura.be
Christine Verhelst
Verantwoordelijke Bank
christine@fidura.be
Luc Uyttersprot
Specialist verzekeringen & schade
luc@lukas.be
Katty Vangoidsenhoven
Specialist verzekeringen en schade
katty@fidura.be
Lien Van Beveren
Schade
lien@fidura.be
Melissa Bouquet
Schade
melissa@fidura.be
Eefje Braeckmans
Verzekeringen KMO
eefje@fidura.be
Margot Coesens
Verzekeringen KMO
margot@fidura.be
Ellen D'haese
Verzekeringen KMO
ellen@fidura.be
Ellen Van den Eede
Verzekeringen KMO
ellen.vde@fidura.be
Evelien De Bleser
Verzekeringen Particulier
evelien@fidura.be
Charlyne Pollet
Verzekeringen Particulier
charlyne@fidura.be
Sara Huylebroeck
Medewerker Bank
sara@fidura.be
Wendy Van Neck
Verzekeringen Particulier
wendy@fidura.be
Gianna Verniers
Verzekeringen Particulier
gianna@fidura.be
Kim De Paepe
Bank
kim@fidura.be
Yannick Schokkaert
Bank
yannick@fidura.be
Sam Schillewaert
Kredieten
sam@fidura.be
Melissa Verkoelen
Interne Support
melissa.verkoelen@fidura.be
Maak een afspraak